معرفی سرویس خواب و انواع آن

معرفی سرویس خواب و انواع آن

سرویس خواب در بین لیست خرید مبلمان منزل برای خانوادۀ ایرانی نقش مهمی دارد . با توجه به تنوع بسیار بالای مدلهای سرویس خواب در بازار مبل میتوان آنها را به دسته های شامل سرویس خواب سلطنتی، سرویس خواب کلاسیک و سرویس خواب مدرن ؛ تقسیم بندی کرد .معمولا در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، سرویس خواب بعنوان نقطۀ اصلی و کانون اتاق توجه زیادی را به خود جلب می‌کند و به همین دلیل است که در انتخاب سرویس خواب سعی میشود طرح و مدل زیبایی داشته باشد، از طرفی سرویس خواب تعیین کننده سبک دکوراسیون اتاق خواب است و دکور اتاق تاثیر بسیاری از آن می‌گیرد. در بین تمام سبک‌ها می‌شود مدلهاو طرحهای زیبا و جذابی پیدا کرد. مهم انتخاب درست سرویس خوابی است که بتواند نیازهای روحی و روانی فرد را برآورده کند و در ضمن یک دکوراسیون اتاق بی نظیر و زیبا را رقم بزند.در هنگام خرید سرویس خواب، در نظر گرفتن تناسب و اندازه آن با ابعاد اتاق بسیار مهم و ضروری است. در بین انواع تخت دو نفره، سرویس خواب مدرن معمولا جمع و جورتر است و فضای کمتری از اتاق خواب را اشغال می‌کند. برای همین است که برای زوج‌های جوان سرویس خواب مدرن پیشنهاد می‌شود. اما اگر اتاق خواب ابعاد بزرگی دارد سرویس خواب سلطنتی و کلاسیک هم می‌تواند گزینه‌های خوبی باشد.

سرویس خواب سلطنتی :

سرویس خواب های سلطنتی با آن منبت‌های خیره کننده ،خاص و منحصربفرد هستند. این مدل سرویس خواب می‌تواند انقلابی در دکور اتاق خواب ایجاد کند.

سرویس خواب کلاسیک :

سرویس خواب کلاسیک با توجه به طرح، نقش و چوب‌های کار شده در آن ابعاد بزرگتری نسبت به سرویس خواب مدرن دارد و در عین حال جذابیت و شکوه سرویس خواب سلطنتی را نیز در خود دارد.

سرویس خواب مدرن :

سرویس خواب مدرن برای دکوراسیون مینیمال، توصیه می‌شود. تخت خواب مدرن بدلیل شکل و فرم ساده، براحتی با بقیۀ اجزای دکوراسیون داخلی خانه ست می‌شود. بهمین خاطر است که فروشندگان مبلمان، از این مدل تحت عناوین سرویس خواب مدرن یا سرویس خواب ساده و یا سرویس خواب اسپورت نام می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کارشناسان ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان
شروع گفتگو

شما می توانید از طریق واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.
سبد خرید شما خالی می باشد.